Przejdź do głównej zawartości

Koniec Programu Pompek NASA

Z przykrością informuję, iż kończę Program Pompek NASA przed przejściem całości. Niestety stwierdzam, że przy systemie w jakim pracuję, dzieląc czas pomiędzy obowiązki domowe i zawodowe, nie jestem w stanie zachować reguł wytyczonych w programie. Życie z timerem  w ręku i wykonywanie pompek co określoną ilość minut jest właściwie niemożliwe do wykonania. Jednakże polecam Program osobom, które mają np. przymusowe wolne spowodowane jakąś nie za bardzo ograniczającą ruch kontuzją.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Bieg Tropem Wilczym 2017

26.02.2017 r. odbyła się kolejna edycja biegów, organizowanych w całej Polsce, w celu upamiętniania żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego, działającego w latach 1944 - 1963.
Miałem okazję pierwszy raz startować w tym symbolicznym biegu. Bieg był organizowany w Toruniu. Pogoda nie dopisała. Było zimno i padał deszcz. Atmosfera na biegu? Taka sobie. Znam relacje z zeszłorocznej edycji biegu, ale organizowanego w miejscowości Rożno i porównanie wypada zdecydowanie na korzyść wiochy. Bo na wiosze była micha :-) czyli wyżerka.
Bieg odbywa się w całym kraju i poza samą otoczką, generalnie wszystko jest zcentralizowane. Te same medale w (chyba) tych samych pakietach startowych. No chyba, że coś tam od siebie lokalnie dorzucą. 
Podstawowy dystans biegu to 1963 km. A więc może być to doskonały początek dla tych co zaczynają karierę biegacza. Nieduży dystans a można poczuć atmosferę tego typu imprez. A jaki koszt? W tym roku było to ... 15 zł. od osoby? Zapomniałem ju…

Pompki przez 2 tygodnie. Dzień 2.

Drugi dzień a pompek. A właściwie 3. Jakoś idzie. Chociaż autor pewnie chciałby, żeby tych serii było więcej. Trudno. Poza pompkami trzeba też inne rzeczy robić. Jest sobota. 10 pompek co 60 min. 13:44 - 10 14:25 - 10 18:05 - 10 18:30 - 10 20:45 -10 Razem w ciągu dnia 50 pompek.  Samopoczucie bez zmian.