Przejdź do głównej zawartości

Bieg Tropem Wilczym 2017
26.02.2017 r. odbyła się kolejna edycja biegów, organizowanych w całej Polsce, w celu upamiętniania żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego, działającego w latach 1944 - 1963.
Miałem okazję pierwszy raz startować w tym symbolicznym biegu. Bieg był organizowany w Toruniu. Pogoda nie dopisała. Było zimno i padał deszcz. Atmosfera na biegu? Taka sobie. Znam relacje z zeszłorocznej edycji biegu, ale organizowanego w miejscowości Rożno i porównanie wypada zdecydowanie na korzyść wiochy. Bo na wiosze była micha :-) czyli wyżerka.
Bieg odbywa się w całym kraju i poza samą otoczką, generalnie wszystko jest zcentralizowane. Te same medale w (chyba) tych samych pakietach startowych. No chyba, że coś tam od siebie lokalnie dorzucą. 
Podstawowy dystans biegu to 1963 km. A więc może być to doskonały początek dla tych co zaczynają karierę biegacza. Nieduży dystans a można poczuć atmosferę tego typu imprez. A jaki koszt? W tym roku było to ... 15 zł. od osoby? Zapomniałem już. Ale dużo się na pewno nie pomyliłem, Biegi są organizowane w całej Polsce, więc prawie zawsze coś w pobliżu się znajdzie. Żeby nie trzeba było za dojazd za wiele płacić. Biegaczom polecam. Fajny medal. Tanio. Czasów nie mierzono. Z racji tej, że z przyczyn hmm... osobistych, połowę dystansu musiałem przejść, proszę na liczby patrzeć z przymrużeniem oka. 🙌

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pompki przez 2 tygodnie. Dzień 2.

Drugi dzień a pompek. A właściwie 3. Jakoś idzie. Chociaż autor pewnie chciałby, żeby tych serii było więcej. Trudno. Poza pompkami trzeba też inne rzeczy robić. Jest sobota. 10 pompek co 60 min. 13:44 - 10 14:25 - 10 18:05 - 10 18:30 - 10 20:45 -10 Razem w ciągu dnia 50 pompek.  Samopoczucie bez zmian.