Przejdź do głównej zawartości

3 dzień "Programu pompek NASA"

Piątek
Dzisiaj mam do zrobienia co godzinę 10 s. po 17 pompek.
Udaje mi się zrobić 2 serie.
Razem: 34 p.
Bardzo słabo. Bardzo. Tak sobie myślę, że Program jest do wykonania, kiedy się pracuje np. samodzielnie w jakimś biurze. Albo jest się na urlopie. W innym przypadku regularność robienia pompek, która w tym przypadku zdaje się być ważna znacznie utrudnia jego prawidłowe wykonanie.
 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Bieg Tropem Wilczym 2017

26.02.2017 r. odbyła się kolejna edycja biegów, organizowanych w całej Polsce, w celu upamiętniania żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego, działającego w latach 1944 - 1963.
Miałem okazję pierwszy raz startować w tym symbolicznym biegu. Bieg był organizowany w Toruniu. Pogoda nie dopisała. Było zimno i padał deszcz. Atmosfera na biegu? Taka sobie. Znam relacje z zeszłorocznej edycji biegu, ale organizowanego w miejscowości Rożno i porównanie wypada zdecydowanie na korzyść wiochy. Bo na wiosze była micha :-) czyli wyżerka.
Bieg odbywa się w całym kraju i poza samą otoczką, generalnie wszystko jest zcentralizowane. Te same medale w (chyba) tych samych pakietach startowych. No chyba, że coś tam od siebie lokalnie dorzucą. 
Podstawowy dystans biegu to 1963 km. A więc może być to doskonały początek dla tych co zaczynają karierę biegacza. Nieduży dystans a można poczuć atmosferę tego typu imprez. A jaki koszt? W tym roku było to ... 15 zł. od osoby? Zapomniałem ju…